Yerinde Teknik Servis Hizmeti

Hadımköy Bilgisayar olarak, bilgisayar sistemleri konusunda hizmet vermekteyiz. Bilgisayarlarınızın bakım, onarım, tamir işlemlerini yapmaktayız. Bilgisayarınız yavaş çalışıyor, donuyor, açılmıyor yada virüs gibi olan sorunlarınızda bizi aramanız yeterli olacaktır. Yedek parça hizmetimiz vardır. Bu sayede arızalanan veya bilgisayar özellik artırımı için gerekli olan tüm parçaları temin etmekteyiz.

Notebook ve Laptop bilgisayarlarınızın tamir ve teknik servis hizmetini vermekteyiz. Laptop ve Notebook bilgisayarlarınız yedek parçalarını ( Klavye, Adaptör, Lcd Ekran ve Batarya, Ram, Hdd ) temin etmekteyiz. Evinize ve iş yerinize yerinde servis hizmeti vermekteyiz.

Bilgisayar teknik servis hizmetimiz ile bilgisayarlarınızı hızlı, garantili ve en uygun şekilde tamir etmekteyiz. Arnavutköy, Çatalca, Beylikdüzü, Büyükçekmece Bölgelerine Teknik servis hizmetini vermekteyiz.

Sadece tamir ve servis hizmeti vermiyoruz. Aynı zamanda istediğiniz özelliklerde sıfır olarak bilgisayar satışı’ da yapmaktayız. Bilgisayarınızı dayanıklı , garantili ve uygun fiyat ile toplamaktayız.

Bilgisayar tamiri olarak Hadımköy Bilgisayar’a güvenin çünkü memnun kalacaksınız..