Misyonumuz

Hadımköy bilgisyar sahiplerinin ve çalışanlarının uzun yıllardır bilişim sektöründe bulunmasının kendisine kazandırdığı üstün tecrübe ile müşterilerine hızlı, kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Hadımköy bilgisayar edindiği ilkeler ve hedefleri doğrultusunda kendinden emin bir şekilde ilerlemeyi, hızla gelişen bilişim sektöründe tecrübeli ve dinamik kadrosu ile sektörde aranan firmalar arasında yer almayı, koşulsuz müşteri memnuniyeti çerçevesi içinde tecrübesi ve bilgi birikimi ile müşterilerine hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi hedeflemektir.

HAKKIMIZDA

Türkiye de hızla gelişen bilişim sektöründe tecrübeli ve dinamik kadrosu ile sektörde aranan firmalar arasında yer almayı kendisine ilke edinmiş Hadımköy Bilgisayar 2015 yılında kurulmuştur. 10 Yılı aşkın bir süredir bilişim sektöründe aktif rol oynayan Hadımköy Bilgisayar’ın kurucuları müşterilerinin çözümlerine ilişkin beklentilerini güvenilir, kalıcı ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılama hedefiyle çalışmakta olup müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verme ilkesiyle hareket etmektedir. Günümüzde, Üreticilerin Dünya pazarlarındaki payı büyütme mücadelesi, öncelikleri yeniden şekillendirmekte ve yeni düzende, satış sonrası müşteri memnuniyeti etkinliğinin önemini artırmaktadır. Hadımköy Bilgisayar, müşterinin ihtiyaçlarına karşı pozisyon alma refleksi ve müşteri memnuniyeti odaklı yapısıyla, Türkiye’nin dört bir yanındaki hizmet merkezleri ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sürdürme amacındadır. Bununla birlikte, sahip olduğu kurumsal yetkinliklerini ve yaratıcılığını, dünyanın en büyük teknoloji üreticileri ve sağlayıcıları ile kurduğu stratejik ortaklıklarla birleştirmekte, kalıcı işbirliklerine ve başarılara imza atmaktadır. Firmamız, Türkiye’nin değişim ve gelişimine fayda sağlamanın yanı sıra, iş ortakları ile tüketiciye en iyi hizmeti veren, müşterilerin sorunlarına eksiksiz çözüm getiren ve sahasında öncü bir teknoloji firması olma hedefiyle çalışmalarına devam edecektir.